top of page

Společnost S PoweR export-import cz, s.r.o. byla založena v roce 2003. Již od začátku své existence se věnovala prodeji napájecích zdrojů, akumulátorů a baterií. V prvních letech byla společnost zaměřena zejména na prodej záložních zdrojů, radiostanic MOTOROLA včetně příslušenství, baterií a akumulátorů NiCd, NiMh, Lithium, Pb a dalších určených zejména pro průmyslové použití. Postupně se přidávala repase bateriových sestav, výroba akupacků a výroba speciálních záložních systémů pro průmyslové použití. Vyšší poptávka po výrobě bateriových sestav, speciálních akupacků, včetně elektronických ochranných obvodů PCB pro sestavy s akumulátory Li-ion, vedlo společnost k nutnosti rozšířit výrobní a technologické zázemí, což umožnilo zvýšit a zefektivnit výrobní kapacitu.

 

Vzhledem k zaměření společnosti, kterým je především poskytování záložních napájecích systémů, se činnost S PoweR export – import cz, s.r.o., logicky rozšířila i na obchodní zastoupení společností TECNOWARE s.r.l. a K.E.R.T. s.r.l. v oblasti UPS – zdrojů nepřetržitého napájení. K dalšímu rozšíření produktového portfolia nastalo v oblasti ultrazvukového čištění, svařování a řezání. Tato technologie se plně rozvíjí v průmyslovém sektoru a je to další důležitý segment obchodu a výroby společnosti S PoweR export-import cz, s.r.o.

 

V současnosti působíme v následujících oblastech:

  • Akumulátory a baterie – NiCd, NiMh, Pb, Li-ion, Lithium, alkalické a další.

  • Stabilizované a napájecí zdroje AC/DC od výkonu 12 W až 300 W AC/DC.

  • Měniče a invertory DC/DC, DC/AC od výkonu 40 W až do
    6000 W.

  • Návrh záložních systémů dle projektových zadání, zálohy kamerových bodů, tepelných čerpadel, pultů IZS, evakuačních rozhlasů apod.

  • UPS typů line interactive, On-line ve výkonech 300 W až 40 kW a výše.

  • Výroba a návrh akupacků a speciálních bateriových sestav dle zadání zákazníka.

  • Ultrazvuková technologie jako je čištění, svařování, řezání, dělení …

 

Klademe důraz na individuální přístup, kvalitu a spolehlivost.

bottom of page